EFE CNC - Plazma Sac ve Boru Kesme Makineleri

Hakkımızda

Başarı bedelini ödemeye razı olan herkesi hazır bekler…

Bize göre başarıya ulaşmanın formülü yaptığınız işi sevmektir. Başarı ulaşılması gereken bir hedef değil sürekli olarak yapım halinde olan bir yoldur…
Bu anlayışa sadık kalarak 2001 yılından beri müşterilerimiz için mekanik çözümler üretmeye yönelik faaliyetlerimizi, 2009 yılında farklı bir platforma taşımak istedik. Günümüzde olmazsa olmaz diyebileceğimiz bilişim teknolojisini üretim alanında herkes için ulaşılabilir kılmak adına CNC tabanlı çözümler üretmek üzere faaliyetlerimizi genişlettik.
Bu amaç doğrultusunda, süren araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin sonucunda termal kesim alanında plazma teknolojisi kullanmak isteyen tüm ihtiyaç sahiplerinin onaylayacağı özellikleri bir arada, kabul edilebilir bir maliyetle sunan ilk prototip makinemizi ürettiğimizde, ilk adımı atmış olduk…

Çağımızın olmazsa olmazı olan CNC teknolojisinin, imalat işletmelerinin başarısına doğrudan etkili olduğu bu dönemde tüm işletmeler için CNC teknolojisini ulaşılabilir kılmak.

CNC teknolojisinde dışa bağımlılığı azaltmak ülke içinde çözüm üreterek sanayi gelişimine katkıda bulunmak.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını yüksek teknoloji çözümler ile kabul edilebilir maliyetlerde karşılamak.

Çalışmalarımız esnasında yaptığımız işten keyif almayı unutmamak ve bu keyfi müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve ekip arkadaşlarımız ile paylaşmak.
Tüm faaliyetlerimizi gerçekleştirirken en değerli unsurun “insan” olduğunu daima hatırlamak.
Çevre dostu ürünler tasarlamak ve üretmek.